Appartement La Tortuga I, Tarifa

Beschikbaarheid  

Kies een datum om de prijs te bekijken



Controleer de beschikbaarheid van de accommodatie

Informatie  (Referentie: ant105)   Personen 4 - 5

Kenmerken

Aan het strand
Dichtbij het strand
Stad
Gemeenschappelijk zwembad (zomer)
Balkon
Zeezicht
2 slaapkamers

Appartement/flat op de eerste rij aan het Los Lances strand met gemeenschappelijk zwembad en tuin.

Karakteristieken    

Soort Accommodatie

Appartement

Salon / Eetkamer

Televisie
Bank
1-pers bedbank

Slaapkamers

4 1-persoonsbedden
Lakens

Keuken

Keukengerei
Elektro apparatuur
Open keuken
Oven
Koelkast

Badkamer

Ligbad
Handdoeken

Buiten

Groot

Extra's

Wasmachine
Patio
Voorwaarden    
Aanbetaling
20% dmv overschrijving
Waarborg
150 EUR Met creditcard
Roken
toegestaan
Sleutel overdracht
De sleuteloverdracht van deze accommodatie vindt plaats op het kantoor van Tarifainfo.com in Tarifa. Als je de sleutels bij het appartement wilt ophalen wordt er 30 euro in rekening gebracht.
  • Werkdagen
  • 00:00 - 16:00 Geen sleuteloverdracht
  • 16:00 - 20:00 Inclusief
  • 20:00 - 00:00 30.00 EUR
Annuleringen
Teruggave van aanbetaling min 50 euro voor de kosten verbonden aan de annulatie, bij annulatie uiterlijk 2 maanden vooraf. Daarna geen teruggave van de aanbetaling in geval de accomodatie onbezet blijft.

Ligging    


Klik hier voor de plattegrond
*Let op: De informatie die we geven is orientatief, we proberen onze pagina zo up to date mogelijk te houden, maar het kan zijn dat er veranderingen hebben plaats gevonden die we nog niet hebben doorgevoerd. We vragen u om als er echt iets noozakelijkerwijs aanwezig moet zijn, het bij de reservering te vermelden, zodat wij de aanwezigheid met zekerheid kunnen bevestigen.

Zoeken

Aankomst: //
Vertrek: //
Volgens ons systeem zijn er 3 zoekopdrachten gemaakt zonder beschikbaarheid. Wil je een andere zoekopdracht maken?
1915 d