Tarifa La Tortuga II (jut201) Tarifa La Tortuga II (jut201) Tarifa La Tortuga II (jut201) Tarifa La Tortuga II (jut201) Tarifa La Tortuga II (jut201)

La Tortuga II (jut201) Tarifa


Beschikbaarheid  Referentie (jut201)   Zie op de plattegrond



Controleer de beschikbaarheid van de accommodatie

Informatie   Personen 4

Kenmerken

Aan het strand
Dichtbij het strand
Zwembad (zomer)
Zeezicht
Slaapkamers 2

Appartement/flat op eerste rij aan het Los Lances strand met toegang tot een gemeenschappelijk zwembad en met zicht op zee. Voor max. 4 personen.

Karakteristieken    

Soort Accommodatie

Apart/Huis

Salon / Eetkamer

Televisie
Bank

Slaapkamers

1-pers bed 2
2-pers bed
Lakens

Keuken

Keukengerei
Open keuken
Oven
Magnetron
Koelkast

Badkamer

Ligbad
Handdoeken

Buiten

Tuinmeubels

Extra's

Openbare parkeerplaats
Wasmachine
Voorwaarden    
Aanbetaling
20% dmv overschrijving
Waarborg
100 EUR Met creditcard
Eindschoonmaak
40 EUR
Roken
toegestaan
Sleutel overdracht
  • Werkdagen
  • 00:00 - 16:00 Geen sleuteloverdracht
  • 16:00 - 20:00 Inclusief
  • 20:00 - 00:00 30.00 EUR
Annuleringen
Teruggave van aanbetaling min 50 euro voor de kosten verbonden aan de annulatie, bij annulatie uiterlijk 2 maanden vooraf. Daarna geen teruggave van de aanbetaling in geval de accomodatie onbezet blijft.

Ligging    


Klik hier voor de plattegrond
*Let op: De informatie die we geven is orientatief, we proberen onze pagina zo up to date mogelijk te houden, maar het kan zijn dat er veranderingen hebben plaats gevonden die we nog niet hebben doorgevoerd. We vragen u om als er echt iets noozakelijkerwijs aanwezig moet zijn, het bij de reservering te vermelden, zodat wij de aanwezigheid met zekerheid kunnen bevestigen.
565 f